top of page

Binlerce yıl birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, volkanik tüflerin ortaya çıkardığı benzersiz güzellikteki Kapadokya. Hani bir söz vardır ya “anlatılmaz yaşanır” diye tam da orası. Fotoğraf karelerine sığmaz güzellikteki bu coğrafyada, eşsiz bir otel Kappadoks.

Antik çağda Kızılırmak’ın Kapadokya'dan geçen kolu olarak adlandırılan, belki de otelimizi manzarasıyla doyumsuz kılan Kara Kaleyi suları ile nemlendirmiş Kappadoks Irmağı, güvercinlik vadisinden akmış usul usul Kızılırmak ile buluşmaya.

hakkimizda1
tarihimiz

Tarihimiz ve Hakkımızda

Anıtlar kurulu tarafından tarihi yapı olarak tescillenmiş olan bu konak, mimarisine sadık kalınarak restorasyonu taş ustalarımız tarafından yıllarca emek verilerek yapılmıştır.

Yakın tarihe kadar 70 yıl boyunca köyün değirmenci ailesine ev sahipliği yapmış olan bu konak, misafirlerimizin konaklamaları sırasında memnuniyetlerini tam olarak sağlamak için, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, dekore edilerek otantik bir mağara otel haline getirilmiştir.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal açıdan sorumluluk taşıyan bir kurum, toplum refahını iyileştirmek ve çevreyi korumak üzere sosyal amaçları destekleyen isteğe bağlı iş uygulamalarını ve yatırımları benimsemek ve yürütmek durumundadır. Gerek tedarikçilerine, gerekse birlikte iş yaptığı eş kuruluşlara karşı etik ve sorumlu davranan Kappadoks, faaliyette bulunduğu her ortamda sosyal sorumluluğunu onlar ile paylaşır. Misafirleri, çalışanları, yöneticileri, çevre ve toplum için çalışmalarını en etkin ve verimli şekilde sürdürmek ve sürekli iyileştirmeyi hedeflemek sosyal sorumluluk hedefimiz olmuştur.

Doğal çevreyi korumak,
Toplumun refah seviyesine katkıda bulunmak amacı ile eğitim, sağlık, spor ve sanat gibi etkinliklere destek olmak,
Çalışanlarımızın temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermek,
Misafirlerimizin tercihlerini de dikkate alarak kaliteli ve güvenli ürünler sunmak,
Gençlerimize değer verip onlara yatırım yapmak,

İlkelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

sosyal sorumluluk

Sosyal Medya Gönderilerine Ulaşın

Misafir Galerisi

bottom of page