top of page

Şartlar & Koşullar

01.01.2024

 

1- Siteye üye olan, kullanan, rezervasyon yapan, siteyi ziyaret eden herkes aşağıdaki koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.

 

2- Bu sitede bulunan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, marka ve markaların fikri ve sınai mülkiyet hakları Kappadoks.com veya Kappadoks Cave Hotel'in kullanımına onay verenlere ait olup, hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır ve yasal koruma altındadır. Yayma, çoğaltma, kopyalama, iletme ve her türlü kullanım hak sahiplerinin iznine bağlıdır.

 

3- Kappadoks Cave Hotel işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

4- Kappadoks Cave Hotel, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5- Kappadoks.com web sitesinin hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için büyük çaba gösterilmiş ve gösterilmeye devam edilecektir. Kappadoks.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler tamamen kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde kişinin yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

6- Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

 

7- Kappadoks Cave Hotel tarafından hazırlanan Kappadoks.com web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Sitedeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve Kappadoks Cave Hotel'in iznine bağlıdır.

8- Kullanıcıların, Kappadoks.com veya Kappadoks-cave-hotel.hotelrunner.com sitesinde kullanıcının onayıyla toplanan e-posta adresleri ve kişisel bilgileri gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara verilmeyecek, ancak kendi isteği ile siteye kayıt olan kullanıcılara Kappadoks Cave Hotel tarafından e-bülten gönderimleri yapılabilecektir. Toplanan kişisel bilgilere kullanıcının onayı olmadan Kappadoks Cave Hotel harici başka bir kişinin erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

9- Bu sitede her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Kappadoks Cave Hotel, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez.

10-Müşteri (son kullanıcı), Kappadoks.com web sitesindeki Gizlilik ve Çerez Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde verilerinin işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

11- Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve rezervasyonuna ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla;

 a) HotelRunner’a aktarılmasına ve hotelrunner tarafından https://hotelrunner.com/en/privacy adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

 b) İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

 

12- Firmamız, işbu "Şartlar & Koşullar", "Gizlilik ve Çerez Politikası", "İptal Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. İlgili koşul veya politika hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

 

Kappadoks.com

bottom of page